Podopieczni trenera Łukasza Rozmusa spisali się bardzo dobrze w swoim debiutanckim występie w CLJ U15, pokonując Zagłębie Lubin 2-0.
Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, a żadna ze stron nie potrafiła przełamać obrony przeciwnika. Sytuacja zmieniła się już na początku drugiej odsłony, kiedy to Igor Łoziński wpisał się na listę strzelców. W kolejnych minutach przyjezdni starali się doprowadzić do wyrównania, jednak to gospodarze po raz kolejny skutecznie zaatakowali. Po udanym pressingu w polu karnym lubinian drugą bramkę dla Podbeskidzia z bliskiej odległości zdobył Maksymilian Ogrodzki.
Pomimo naporu zespołu Zagłębia w ostatnich minutach spotkania wynik nie uległ już zmianie, choć to bielszczanie byli bliżsi podwyższenia wyniku. Podopieczni trenera Łukasza Rozmusa znakomicie zainaugurowali rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów U15, a już w drugiej kolejce spotkają się w spotkaniu wyjazdowym z Górnikiem Zabrze.